Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fel tudok még májusig készülni...

Fel tudok még májusig készülni úgy emelt biosz érettségire, hogy 75%-ra sikerüljön?

Figyelt kérdés

Járok faktra,de jelenleg ennek ellenére úgy érzem nem tudok kb.semmit pedig jó tanárunk van nagyon meg követel is. (3-as/4-es között állok most).

Nem orvosi a cél,hanem dietetikus vagy gyógytornász (Főleg Semmelweisen).

Az a baj megtanulok valamit,és olyan hamar elfelejtem. Esetleg van valami tippetek? Teljesen kétségbe vagyok esve.:/



2014. nov. 15. 20:44
 1/4 anonim válasza:
Én önállóan készültem fel az érettségikre, ha szeretnéd, hogy jól sikerüljön, akkor menj fel az OM oldalára és nyomtad ki az előző év érettségijeit, természetesen emelt szinten és töltsd ki mindet, gyakorolj, hogy hány %-osat írnál, és a hibáidat írd össze, majd tanulj azokból. Szóbelire pedig úgy készülj fel, hogy a tételcímeket kidolgozod, és egyszerűen megtanulod. :-)
2014. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző a szóbeliset nem tudom honnan vetted, de emelt érettségin nincsenek tételek. Témaköröket adnak ki, azok is olyanok, hogy a könyv tartalomjegyzéke kábé.

Szerintem fel tudsz :) Egyetemen is kell ennyi anyagot megtanulni és rövidebb idő alatt.

Egyébként én is most fogokk évvégén emelt bioszozni (+kémiázni), ráadásul nekünk elég gyenge tanárunk van belőle :S Szóval, ha neki állsz menni fog. :) Csak elhatározás kérdése.

2014. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is emelt bioszozni akarok most tavasszal, ősszel kezdtem el a felkészülést, remélem sikerülni fog. Viszont a szóbelinél nem értem miért nincsenek tételek, konkrétan az egész írásbeli követelményrendszer van felsorolva címszavakban. Azaz bármi lehet szóbelin is...?
2015. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ott akármit kérdezhetnek.
2015. jan. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!