Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok ajánlani nekem esti...

Tudtok ajánlani nekem esti Gimnáziumokat Budapesten? Szerintetek érettségi után érdemes lenne ezeket a szakmákat letenni valamelyiket? Mi a véleményetek az Info Blokk Iskoláról?

Figyelt kérdés
Nos ugyebár kvázi 20éves múltam májusban,jelenleg 8általánossal rendelkezem és nézegetem az esti gimnáziumokat pl találtam egyet az a neve hogy Info Blokk.hu és ott úgy hirdetik hogy 2év alatt meglehet szerezni az érettségit úgy hogy a 9 10 osztályból egyszerre levizsgázni és a 11 12. osztályból szintúgy.Persze ha van más megoldás mármint más esti iskola budapesten az is érdekelne mindenféleképpen. Aztán gondolkodtam azon hogy milyen szakmát tegyek le érettségi után pl szóba jött a vendéglátóipar pincér és vendéglátó üzletvezető, vagy pl pénzügyi terület pl egy pénzügyi számvitel ügyintéző vagy egy könyvelő, vagy ami még érdekelne egy banki szakügyintéző, Igazából lehetséges hogy más is felkeltené érdeklődésemet csak ahhoz az kell hogy olyan szakmáról szerezzek tudomást. Aztán persze nekem az lenne a lényeg hogy egy olyan szakmát válasszak érettségi után ami tényleg jól jövedelmez ha netán tudtok még olyan szakmát akkor nyugodtan írhattok. komoly válaszokat várok.
2014. nov. 17. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, a Brody Imre Gimnaziumnak (Újpest) van esti tagozata. Nagyon jok a tanárok is.
2014. nov. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm szépen. Nos ha vannak még lehetőség nyugodtan írhattok.
2014. nov. 17. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Oda mentél ?
2019. júl. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem mentem oda másban gondolkodtam szakmát letenni . De még elég képlékeny az egész mert ajánlottak egy két sulit még mint pl a Karrier sulit felnőttképző. meg a szent lászló gimit kőbányán. ujbudai Széchényi gimit
2019. júl. 23. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!