Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ha most elkezdek...

Szerintetek ha most elkezdek járni fizika tanfolyamra, feltudnék készülni emelt szintre?

Figyelt kérdés
Egy negyed év van még és eljön az érettségi ideje, elég későn jöttem rá, hogy műszaki egyetemre szeretnék járni. Tavaly volt legutoljára fizika, középszinten kevés tanulással is megtudtam írni 5-re. Habár nem vagyok zseni, azért viszonylag könnyebben megy a matek/fizika mint az irodalom vagy a töri. Szerintetek ennyi idő elég?

2014. nov. 24. 19:27
 1/2 A kérdező kommentje:
nem tudom számít-e valamit, csak plusz infóként: angolból emeltezek, és valószínüleg töriből (ha fizika off)
2014. nov. 24. 19:32
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán fel lehet készülni segítség nélkül is 80% feletti emelt szintű fizikára, segítséggel meg aztán pláne. Csak olvasd a tankönyveidet is a feladatmegoldások mellett, mert esszé feladat is van.
2014. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!