Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Molekuláris bionikára fogok...

Molekuláris bionikára fogok járni Szegedre szeptembertől. úgy hallottam, hogy van év elején szintfelmérő. Mit érdemes erre átnézni/készülni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 28. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Kémia
2016. aug. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindent nézz át
2016. aug. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ, most kezdem a 4. évemet ott :'D
2016. aug. 10. 10:04
 4/8 anonim válasza:
Szia:) Én idén érettségizem és szeretnék bionikára menni (itt Szegeden) Kérdezhetek a szakkal kapcsolatban?
2016. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
persze, amiben tudok, válaszolok :)
2016. szept. 22. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Mesterre átjöttök Pázmányra, vagy ott valami?


Most többen jöttek Szegedről IB-re meg talán OB-re is.

2016. szept. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát, van infobionika nálunk, de több embertől hallottam hogy az orvosi biotechnológia jobban érdekli..
2016. szept. 27. 00:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekesnek érdekes, csak olyan fura nekem kicsit.

Itt 100féleképpen megtanulják ugyan azt és azért eléggé sok idő. Plusz a programozás része is feledésbe merül, pedig az fontos lenne.


Nekem most Infobion jó sorom van, 3 félév alat tolom, kevés tárgyam van, és emellett tudok félállásban dolgozni/kutatni is. Persze nyilván érdekesebb tárgyak vannak ott... de kíváncsi vagyok, nálatok mit mondanak hol lehet elhelyezkedni IB/OB-vel. MB ugye esélytelen önmagában.

2016. szept. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!