Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jövôre az SZTE Ságvári Endre...

Thundergoth kérdése:

Jövôre az SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnáziumba fogok járni. A megjelölt 1. nyelv az angol a 2. pedig a francia. Tanulhatok egyáltalán franciát a fizika szakos osztályban?

Figyelt kérdés
Azért a franciát választottam 2. nyelvnek mert németet már tanulok magántanárnál, a többi nyelv pedig nem volt szimpatikus

2014. márc. 31. 22:28
 1/2 anonim válasza:
Igen, tanulhatsz.
2014. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Úgy van, persze, hogy tanulhatsz, csak imádkozz, hogy ne azt a tanárt kapd, akit én, mert akkor a büdös életbe nem tanulod meg a nyelvet, hacsak nem magadat tanítod. A fizikás osztály viszont marha jó lesz, ha szereted és bírod is, én is ugyanezt csinálom, amit te fogsz, jobb helyre nem is kerülhetnél:-)! Csak lányból lesz kicsit kevesebb, mint kéne...
2014. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!