Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti melyik iskolába hány...

Ti melyik iskolába hány magyar és hány matek ponttal kerültetek be? (általános iskolából gimnáziumba)

Figyelt kérdés

Izgulok a felvételi miatt és érdekelnétek hogy melyik iskolába hány ponttal kerültetek be :)

A Szerb Antal Gimnáziumról mi a véleményetek?



2014. dec. 2. 14:40
1 2
 1/15 anonim válasza:

30 magyar

43 matek

Rakocziba, Moriczba, Szabo Lorincbe, Kolcseybe stb.

Nem ismerem a Szerb Antalt :(

2014. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm,nagyon ügyes vagy,én nem vagyok ilyen jó matekból,attól nagyon nagyon félek! :O :(
2014. dec. 4. 15:27
 3/15 anonim válasza:
Ne felj tole. En is nagyon feltem, de ezen a felvetelin igazabol nem mulik semmi :) a matekra gyakorolj sokat. Az elso 5-6-7 feladat altalaban nagyon konnyu, ha azokat jol megoldod nem fog olyan rosszul sikerulni. Es ne ess ketsegbe. Amugy en meg magyarbol nem vagyok jo, szoval..:D (lathatod is) kinek mi megy jobban :) hajra
2014. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot :)

Bár 4,6-ra állok matekból az annyira nem rossz,de tavaly csak 4,4 voltam,azelőtt pedig mégrosszabb :(

Bár ezt felfoghatom úgy is hogy fejlődök :)

2014. dec. 5. 14:31
 5/15 anonim válasza:

En is negyes voltam....😂

Most viszont lehet unnepronto leszek, de gimi elott ne eld magad bele abba, hogy fejlodsz, mert aztan tul nagy lesz a csalodas, ha erted mire gondolok:D

2014. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sajnos értem :(

Pedig szeretnék 5-ös lenni,de gondolom ha eddig nem ment most sem leszek... :P

2014. dec. 6. 07:22
 7/15 anonim ***** válasza:
Én 2013-ason (sokak szerint nehéz volt) 39 matekot és 41 magyart skierült elérni, a többi full.
2014. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nagyon ügyes vagy,gratulálok :)
2014. dec. 7. 07:48
 9/15 anonim ***** válasza:
Te hanyadikos vagy? Én most vagyok nyolcadikos hatosztályosban. Most tesóm fog (2 évvel fiatalabb) felvételizni, ebbe a tanévben és ő is szokott gyakorolni, egyre nagyobb sikerrel, ő most 37-et írt matekból, magyarból 41-et a 2014-esen, időre. Te szoktál gyakorolni? Szerintem érdemes, mert, ha egy elitgimibe sikerül bejutnod (én a Debreceni Fazekas Matekszakára járok), onnan könnyebb lesz bejutni egyetemre és teljesíteni ott, főleg hogy 12-edikben már egyetemei anyagot is fogunk venni.
2014. dec. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*ebben
2014. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!