Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetemre melyik az a kettő tantárgy ami fontos? Aminek a jegyét nézik?

Figyelt kérdés
A testnevelésen kívül..

2014. dec. 2. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
legalább kart írj...
2014. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a testnevelést például egyáltalán nem nézik. a legtöbbre a töri és a magyar számít csak, néhányra még a matek is
2014. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de ezeknek sem a "jegyét" nézik, hanem az érettségi százalékát
2014. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az érettségit nézik: belügyi rendészeti ismeretek v. magyar nyelv és irodalom v. matematika v. történelem.

A testnevelést sehol sem nézik, külön testnevelés felvételi van a legtöbb szakon.

2014. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát! Konkrétan a NKE - rendészeti szakán a bűnügyi igazgatási alapszakot néztem ki magamnak, már készülök a fizikai előnléti vizsgára, szóval az érettségi százalékot nézik ezt tudom, de az utolsó hozzászóló amiket felsorolt, azok közül kell kettőt választani, ugye? hogy melyiket nézzék
2014. dec. 12. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
kettőt, igen. de azt ugye tudod, hogy itt szakirányra kell jelentkezni, nem szakra? szóval amíg van időd, gondold át, h azon belül melyik érdekel
2014. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igenigen írtam is :)
2014. dec. 13. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!