Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok ajánlani Budapesten...

Tudtok ajánlani Budapesten Esti gimnáziumot? Vagy nappalit amit osztályozó vizsgákkal el lehetne végezni? Ja és szerintetek ez az iskola megéri? Vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nos 20éves vagyok jelenleg a 8általános iskolai végzettséggel rendelkezem. Szeretnék beiratkozni esti vagy akár nappali gimnáziumba és érettségit szerezni. Nos ehhez kellene nekem egy kis segítség mert kinéztem egy sulit ami havonta 35ezer forint 10hónapra azaz 350ezer forint és 2éves esti suli videóformában is lehet kérni tananyagot stb,az iskola neve vagy is a cég neve Infoblokk.hu ez az iroda Kelenföldön van itt van a honlap [link] .Ha netán van tapasztalat vagy infó róla akkor azt megköszönném. Persze ha lehetne más iskola is érdekelne . Csak nem tudom hogy Budapesten melyek azok a gimnáziumok vagy szakközépsikolák amelyek tényleg normális kúltúrált korrekt iskolák. Nos komoly válaszokat kérnék. Amúgy pedig továbbtanuláshoz szeretnék érettségizni pénzügyi területen szeretnék tanulni a Mua Magyar üzletemberképző szakközépiskolában.
2014. dec. 7. 00:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!