Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mérnökinformatika, Miskolci...

Mérnökinformatika, Miskolci Egyetemet vagy a Debreceni Egyetemet válasszam?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Igazából egyik rosszabb mint a másik...
2014. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Miskolcon járok mérnökinfóra, és nem könnyű, a Debreczeniről nincs sok infóm csak azt hallottam, hogy ott a műszaki szakok nem vmi erősek. Pl. Operációs rendszerek tárgyból csak második tárgyfelvételre lett aláírásom, küldtek egy olyan zh-t amit Debreczenben írtak az aláírásért és semmi tanulással majdnem minden kérdésre tudtam válaszolni. De ez csak egy ilyen eset ebből nem feltétlen lehet semmilyen következtetést hozni, lehet, hogy csak épp szerencséjük volt, vagy lehet, hogy ott meg az a nagyon nehéz ami itt könnyebb.
2014. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!