Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi Leöwey Klára Gimmnázium...

Pécsi Leöwey Klára Gimmnázium francia tagozat, vagy Széchenyi István Szakközépiskola rendészeti? Többi lent!

Figyelt kérdés
Gondolkoztam még a Deák médián is. A Széchenyi jobban tetszik,viszont nyelvet szeretnék tanulni,és a rendészeti szakon csak angolt lehet. 7. évvégén 4,21 volt az átlagom,most szerintem jobb lesz. Melyiket lenne jobb elsőnek megjelölnöm? Gimi,vagy inkább szakközép?

2014. dec. 11. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőnek mindenképp a Leöwey.
2014. dec. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a Leöweybe rengeteg ribi, sznob, nagyképű ember, páva jár, szóval csak akkor menj oda, ha valamelyik rétegbe beletartozol, és még gazdag is vagy, és ?szimpatikusak? számodra az ilyen emberek.

több osztálytársam menekült francia tagozatról ez miatt, illetve azért is, mert rettentő nehéz, szóval ha nem tudsz napi több órát a tanulásra szánni, akkor is felejtsd el a Leöweyt.

Széchenyi az valamennyivel lazább iskola, és elvileg az emberek is jobb arcok, de a Széchenyit annyira nem ismerem. Ha rendőr szeretnél lenni, akkor szerintem simán mehetsz oda.

A Deák - médián nagyon nagy a túljelentkezés, és nagyon nehéz bekerülni. Valamint a médiával semmire sem mész az életben, sajnos. (úgyhogy ne is gondolkozz később sem a BTK jellegű dolgokon)

2014. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Amikor én jártam középiskolába, akkor a Leőwey volt a legnehezebb iskola, azért jelentkeztem oda. Sokat kellett tanulni, de a legszínvonalasabb oktatásban részesültem, amiben lehet, viszont a hangulat pocsék volt.

Ha szakközepen gondolkozol mellette, akkor szerintem ne olyan nehéz gimnáziumon gondolkodj, mint a Leőwey.. Leőwey akkor érdemes, ha jogra, orvosira, közgázra stb. akarsz továbbmenni.

2014. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazabol azert gondolkoztam mellette szakkozepben,mert tetszik a rendeszeti palya,es nem azert mert nem birnam a gimit:) de koszonom a valaszokat:)
2014. dec. 20. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!