Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az idei felvetelivel kapcsolat...

Az idei felvetelivel kapcsolatban kerdesek?

Figyelt kérdés
kisgimnazista vok 8.osztalyos. szoval ne muszaj elmennem.. de meg szeretnek probalni egy erosebb sulit. ugye ha megirom az irasbelit, februarig be kell adni a jelentkezesi lapot a szobelire. azt irjak a neten, hogy ezt az altalanos iskolaban kell kitolteni... meg tudom csinalni az utolso juniusi beiratkozasig ugy, hogy a mostani iskolam ne tudjon rola vagy nem? ha nem, mikor tudjak meg? erkezik az iskolaba valamilyen ertesito? csak mert mivel lehet el sem megyek, nem mondanam el, mert nem vennek jo neven... köszi elore is!:)
2014. dec. 14. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így csinálom. Szerintem, mikor már tuti, hogy felvettek, akkor fogják megtudni, mert április 24.-én megkapják az általános iskolák is a felvételről szóló igazolást. Viszont, a jelentkezési lapon meg kell adni a ötödikes-hatodikos jegyeidet, azt meg ha nem tudod, gondot jelenthet beadni a jelentkezést.
2014. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Osztalyfonokodnek mindenfelekeppen meg kell majd tudnia, muvel ala kell iratni vele a papirokat. Es minden iskola kuld az alt isk is ertesitoket a felveteli eredmenyerol. Ez mind a hatosztalyos mind a negy-vagy otosztalyos kozepiskolak es gimnaziumok felveteli eljarasaban igy van.
2014. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!