Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécs, Kodály Zoltán Gimnázium...

Pécs, Kodály Zoltán Gimnázium (5 éves) vagy Ank Gimnázium (4 éves)? Melyiket válasszam? és miért? Több lent

Figyelt kérdés
A Kodályba Spanyolt tanulnék, az Ank-ban angol. Gimnázium után külföld van tervben( lehetőleg minél hamarabb/nem részletezném/)a Kodályban több lehetőségem lenne, mint az Ank-ban, de mint mondtam minél hamarabb külföldre szeretnék menni, mit tegyek? Tapasztalatok az alábbi iskolákkal kapcsolatban?

2014. dec. 17. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia én az ANK-ba járok 8.-os vagyok, és én is a kodály spanyolra szeetnék kerülni voltam nyiltnapon és nagyo megtetszet. Engem tanítanak ANK gimis tanárok is és mindegyiket utálom. Én nem ajánlanám. És én nem is jelentkezem oda pedig nekem több esélyem lenne arra hogy felvegyenek mert én oda járok általánosba is. Egyépként 3.6-os átlaggal és az felett felvesznek. A kodályról többet nem tudok .
2015. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
sztm az ANK-s tanárok nagyon aranyosak (én oda járok,a Kodályt nem ismerem annyira tehát arról nem tudok sokat)
2018. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!