Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen esetben állami vagy...

Ilyen esetben állami vagy önköltséges a képzés?

Figyelt kérdés

"Egy személy tizenkét féléven át folytathat a felsőoktatásban tanulmányokat államilag támogatott képzésben (a továbbiakban: támogatási idő), beleértve a felsőfokú szakképzést is."


Hét féléves a képzésem, de ha mondjuk nem teljesül az éves 30 kreditem, akkor a) átkerülök önköltségesre vagy b) halaszthatok, mert még benne vagyok a tizenkét félévben?



2014. dec. 18. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Átkerülsz önköltségesre. Halasztás alatt nem tudom mit értesz, de passziválhatod a következő félévet vagy kiiratkozhatsz. Esetleg 2 félév múlva visszakerülhetsz.
2014. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha passzívra teszed magad azt nem számolja a rendszer. Meg én pl 7 féléves képzésen vagyok és nekem a neptunban 11 támogatott félévem van, amit támogatnak
2014. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!