Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemi prof. -ok random...

Az egyetemi prof. -ok random osztályoznak? Van valami jó sztoritok? :D

Figyelt kérdés

Gólya vagyok, eddig nekem nagyjából korrektek voltak, legalábbis látszott, hogy el is olvasták azt, amit osztályoznak.


Az csak legenda, hogy feldobja, és ahova esik stb.?


Mondjuk azt el tudom képzelni, hogy amelyik félig üres, az kapásból egyes, amiben sok a nyilazgatás, áthúzás, az kettes, a teleírt lap ötös stb. (olvasás nélkül)



2014. dec. 18. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak ennél érdekesebb sztorik, de nekem volt egy tanárnőm egyetemen, aki 5 tárgyta is oktatott nekem míg oda jártam. Minden zh-m, minden vizsgám, gyakorlatilag MINDEN kettes lett. Gondolom belőtte a szintemet, (mint mindneki másnak is) és ugyanazokat a jegyeket kaptuk végig :D
2014. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy tanárom akinél egy tárgyból az első zhm 2,5 es lett (igen ez egy jegy meglepő xD ) a második kettes és hármast adott. :D Ugyanez a pali egyik ismerősömnek meglett mindkét zhja kettes és megtagadta tőle az aláírást :D
2014. dec. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm egy mondatot és a nevét írta a zh-ra. Hármast kapott. Sztem feldobással lett javítva :-D
2014. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak szóbeliken nyilvánul meg a pofára osztályzás.
2014. dec. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik héten, akik vizsgáztak vagy kettest kaptak vagy buktak, másik héten mindenki ötöst kapott.

Ez azért is gáz, mert mindenki előtt ott volt a könyv és abból írtuk ki a megoldást. :D

2014. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyik csoporttársam írt egy zh-t, de a tanár elvesztette még mielőtt kijavította volna. Gondolom a tanárnaknem volt kedve újraíratni ezért felvetette az ötletet, hogy mi lenne, ha az a dolgozat max pontosra sikerült volna? :D
2014. dec. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is gólya vagyok, de én nem találkoztam eddig a "feldobom a lapot, illetve pofára osztályozós" típussal. Nálunk csak könyörögni kell, hogy javítsák ki a ZH-t, mert van egy-két tanár, akik másik univerzumban élnek a javítással kapcsolatban :D
2014. dec. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Zh-t írtunk egy tárgyból, tanultam rá, remekül ment minden, elégedetten távoztunk, legalább 4-esre számítva.Az eredményre úgy kellett rákérdezni, hogy hanyas lett.Hát karó..Ettől a ponttól rájöttem, hogy értelmetlen vele foglalkozni.Majd Pót Zh előtti este ráraktam a telefonomra az egész anyagot és elindultam bulizni 0 tanulással. Hajnal 5-re sikerült hazaesni, 8-ra már órán voltam, 4-es lett..
2014. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

-Az egyik tanár 5öst adott egy gyereknek szóbeli vizsgán, mert családi vállalkozásban gombáznak, és a tanár is nagy gombász. Csak erről a családi vállalkozásról kérdezett tőle, egyetlen tételt sem.

-Az egyik írásbeli vizsgámra rengeteget tanultam, míg a többiek buliztak, nekem nem lett meg, persze a többieknek igen, apót vizsgára semmit se tanultam, 3-as.

2014. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!