Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok ajánlani Budapesten...

Tudtok ajánlani Budapesten olyan esti Gimnáziumot ahova be lehet még csatlakozni vagy beiratkozni és jövő szeptembertől elkezdeni vagy becsatlakozni? Budapesti esti gimnáziumot tudtok ilyet ajánlani?

Figyelt kérdés

Nos nézegetem a neten a Budapesti esti gimnáziumokat de sok helyre már nem igazán vesznek fel. Jelenleg 8általános iskolai végzettséggel rendelkezem és igazából szeretnék leérettségizni olyan esti Gimnáziumot keresek Budapesten ami vagy ingyenes vagy nem kerül olyan horror összegekbe a tandíj anyagi dolgok mert nem vagyok eleresztve anyagilag viszont ha aránylag jó árban van a tandíj azt még kitudom fizetni.

Nos 20éves múltam májusban tehát még fiatal vagyok.

Komoly válaszokat kérnék.

Ja és persze ezt a kérdést azért tettem fel hátha kapok itt egy kis segítséget ha netán konkrét iskolákat írtok akkor néhány jellemzőjével együtt tegyétek. Én is nézelődök még a neten . Most felírtam kettő sulit az egyik a Mesterképző közéiskola és szakiskola. a másik az Iszti innovációs szakképző. de még párat megnéznék.


2014. dec. 20. 02:09
 1/1 anonim ***** válasza:
A Leöveyben van esti gimi, de én csak a nappali tagozatait ismerem, amik nagyon jók. Nem tudom mennyibe kerül, meg kell nézni. www.leovey.hu
2014. dec. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!