Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen kifogást találjak ki,...

Milyen kifogást találjak ki, amiért nem voltam suliban?

Figyelt kérdés
Ma nem voltam bent, mert nem volt kedvem. segítsetekk
2010. febr. 2. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egy orvos is járt egyetemre, sőt diplomát is szerzett, hagyjuk már meg neki, hogy eldöntse, hogy kinek, mikor és miért ad igazolást. Nyilván 10-12 év egyetemi képzés alatt szerzett annyi tapasztalatot, hogy mérlegképes döntést tudjon hozni.

Az orvosok sem rohangálnak be a tanárokhoz, hogy a tananyagot ne így, hanem amúgy tanítsák, mivel nem az ő "hatáskörük". Minthogy az sem a tanároké, hogy megmondják akár azt, hogy a szülő, akár azt, hogy az orvos miért igazolja a gyerek hiányzását.

2010. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%
Persze, el tudja dönteni. Mindegy, nem megyek bele, nem nagyon beszéltél még valószínűleg olyan orvossal, akit tanárként hívtál fel, hogy van-e alapja ennyi igazolásnak. Én nem egy ilyennel bezséltem és több meg is mondta, hogy nincs, de mit csináljon, ha a gyerek lógni akar, a szülő meg partner ebben. Sajnos ilyenkor az iskola sem tud mit tenni, ha az orvos és a szülő is ilyen felelőtlen.
2010. febr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%
Családi ok.:)
2010. febr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
0%

Hát, például: béna vagyok, gyáva vagyok, nem tanultam, nem vállalom a felelősséget a tetteimért, lusta vagyok, satöbbi.

Ha így a weben teszed fel ezt a kérdést, akkor vaszínűleg már rég kifogytál az ötletekből, tehát nem egyedi eset.

Szerintem fontold meg, hogy otthagyod a sulit, akkor majd szabadon élhetsz. Természetesen alkalmi munkákból, havi 51 ezerből és kilátás nélkül arra, hogy valaha saját lakásod, autód legyen. Nem baj, majd a kölkeid esznek zsíros kenyeret, minek a rendes kaja nekik...


Egy szar alak leszel de most még tudsz változtatni rajta.


Nézz szembe azzal, ami nem megy jól és állj neki tanulni.

Vállald a felelősséget (megérdemled amit kapsz cserébe de ha túl vagy a nehezén, képes leszel talpra állni.

Különben ezzel a hozzáállással max segélyért állhatsz te is sorba de idén már azt nem osztogatják ám olyan könnyen, és ez csak szigorúbb lesz.


Remélem van annyi eszed, hogy felfogd, hogy csak a lúzerek lógnak.

2011. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!