Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A központi ponthatár mennyi...

A központi ponthatár mennyi eséllyel emelkedhet? Ha nagy eséllyel emelkedhet, akkor mennyivel? Mondjuk 10 ponttal is emelkedhet?

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
A központi ponthatár azt jelenti, hogy annál alacsonyabb nem lehet,de ugyanannyi vagy több igen.A kulcsszavakból kiindulva orvosira akarsz menni,na oda 380 pont biztosan nem lesz elég.Leginkább a biosz és kémia érettségi nehézségétől függ,mekkora lesz a ponthatár osztatlan egészségügyi képzésekre.
2014. dec. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De, ha emelkedne, akkor csak nagyon minimálisan emelkedne, nem? Nekem több van 380 pontnál.
2014. dec. 22. 16:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Megmondom, hogy hány pontom van. 391 pontom van, így bent lennék?
2014. dec. 22. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézegesd hogy mennyi volt az előző években és abból már tudsz következtetni nagyjából.De szerintem oda 400 fölötti kell.
2014. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2014. dec. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 éve én 438-al alig jutottam be (435 volt a határ). Mindig az aktuális év érettségi nehézségétől függ, de az előző években azért jóval 400 fölött volt az átlag (a SOTE-n biztos). A központi ponthatár lehet, hogy emelkedik, de az nem számít, az csak azt jelenti, hogy ha a határ az alatt lenne akkor is annyinak kell lennie mert ez a minimum, de még sosem volt orvosin központi alatt a határ. egy 20-assal majdnem mindíg fölötte volt, de inkább többel.
2014. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!