Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért emelkedett a központi...

Miért emelkedett a központi ponthatár? (BCE-kereskedelem és marketing)

Figyelt kérdés

ide jelentkeztem, 450 ponttal és most mégse elég?

Szerencsére a BGF-t is megjelöltem, de nem ide szerettem volna járni. Fel lehet lebbezni? Az eduline és több oldal is állította, hogy nem fog emelkedni mivel központi ponthatár. Mit lehet ilyenkor tenni?



2014. júl. 24. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert túl sokan jelentkeztek a büfészakokra.
2014. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem úgy van a központi ponthatároknál, hogy ha túl sokan jelentkeznek, akkor tovább emelhetik...igaz ezt még valamikor tavaly olvastam, nem vagyok biztos az idei rendszerben.
2014. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
önköltséges ponthatár: 470, pedig ezt is megjelöltem, most se hiszem el. A BGF-ről ha jövőre felvételizek, át lehet vajon menni?
2014. júl. 24. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A központi ponthatár is emelkedhet, ha túl sokan jelentkeztek remek eredménnyel, ugyanis a hely az korlátozott.
2014. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fizetősre tudsz csak átjelentkezni..mert van egy olyan feltétele is az átjelentkezésben, hogy akkor vesznek át ha elérted az adott jelentkezés évében az állami ponthatárt csak éppen nem oda jelentkeztél..de esetedben ez itt megbukik. (az a szabály fizetősre nem vonatkozik, így hiába magasabb fizetősön a ponthatár átvehetnek..de ahogy elnézem nem lesz hely ahova átvegyenek..)
2014. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!