Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jár a BKF mozgókép is...

Ki jár a BKF mozgókép is médiaismeret szakára? Mit várnak el a felvételin?

Figyelt kérdés
Vagy akár bármelyik művészeti szakon.Körülbelül le van írva a tájékoztatókban és a honlapon,de konkrétan mégis mi az,amit elvárnak az alkalmasságin?
2010. febr. 3. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hehe, ez engem is érdekelne. Volt is egy hasonló kérdésem már... De én nagyjából már lemondtam erről a szakról, azért ha tudsz vmit róla oszd meg, lécca! :D
2010. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ugyan az a csaj vagyok,aki ott írkál Neked...:D szal faxán ketten vagyunk ezen a rohadt fórumon,akit ez érdekel...:S
2010. febr. 5. 21:46
 3/14 anonim ***** válasza:

Áhh nem hiszem, az én kérdésem konkrétan a felv. eljárási díjra kérdez, te pedig sztem a 6válaszosra gondoltál. Lényeg, h akkor min. 3an vagyunk. :D

Az okok amiért én kizártam ezt, az, h alapból nincs tapasztalatom így nem járnék jól a felvételin pláne, h nem is érettségizek médiából, mert már van egy infom. (pedig sokak szerint tehetségem lenne...) , + a felvételi tájoló könyv szerint is vajmi kevés az esélye, h frankón eltudsz majd helyezkedni a dologgal, lényeg már a kapcsolatok meg a zsé (és ezt sztem tájoló nélkül is megmondaná bárki:D) A 3. ok meg pont, a zsé. Állítólag nagyon elit, pénzes suttyó, tele nagyképűekkel + sulinak még kolesza sincs, vagyis számomra kapásból az jön le, h még az áll.támogatotton is olyanok járnak, akiknek lazán jut albérletre, én meg vidéki volnék és.... Bár ahogy a 6válaszos kérdésből kiveszem, te az a csaj lehetsz aki volt nyílt napon biztos többet tudsz magáról a suliról beszélni, vagyis akkor már az a csaj vagy aki ebből is érettségizik és sztem akkor már sok vesztenivalód nincs. Amúgy az én kérdésemnél azt írták, h miért nem keresek rá iwiw-en egy ilyen szakosra :S ha nem kapsz választ sztem próbáld meg azt.

2010. febr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem,nincs média érettségim,és nem is lesz,mivel nincs lehetőség erre a sulimban.Én viszont úgy vagyok vele,hogy megpróbálom,tényleg nincs vesztenivalóm,max. elküldenek, hogy alkalmatlan vagyok. De nem akarom elhinni,hogy mindenki aki jelentkezik, annyira jártas lenne a technikákban stb. max. többet tud médiaismeretből,de azt is be lehet hozni pár hónap alatt. Én hiszek abban,hogy elő tudom adni magam,hogy elhitessem, ebben tényleg tehetséges vagyok. Az meg nem érdekel,hogy állítólag alig lehet elhelyezkedni,mindenről ezt mondják,mert vagy divatszak valami, vagy pedig kapcsolat kell hozzá. Ezt nyíltnapon is elmondták, hogy a kapcsolatok nagyon fontosak,és folyamatosan kell őket építeni,ha ide jársz és a végzettek 60%a rögtön el tud helyezkedni,a suli adta gyakorlatok és kapcsolatok folytán.

megkérdezték azt is,ki tanult már mozgóképismeretet,páran feltették a kezüket,és csak annyit mondott a Kepes,hogy azok előnyben vannak,de azt nem,hogy a többinek akkor már esélye sincs.

Nah szóval csak annyit akarok mondani,hogy szerintem ne szegje kedveteket ez a sok tény, meg feltevés. Szerintem ha érdekel,és törekedsz rá,megtudod csinálni. Tipikus magyar felfogás, ha mondanak pár rossz dolgot valamiről,rögtön elmegy a kedv tőle. Pedig nincs olyan dolog,amiről ne lehetne rosszat mondani :)

2010. febr. 6. 09:53
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyre jobban kezdesz meggyőzni. XD De áhh' nem tudom, amúgy akkor az én kérdésemre nem tudod a választ, hogy mennyi a felv. eljárási díj? Meg, hogy akkor most te neked kell vinned a saját kis elektronikai cuccaidat? :S
2010. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
bkf-en ez a szak iden indul eloszor.... az oldalukon mindent megtalalsz. lesz egy teszt, amin minositest kapsz (megfelelt vagy nem felelt meg), fotoetudot kell kesziteni, aztan egy 3 perces kisfilmet, vegul egy eloadast kell tartanod arrol,hogy ki inspiralt teged, ill. az elozoleg elkeszitett vizsgamunkaidat kell elemezned tulkepp.
2010. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ja es ha nincs megfelelo kamerad vagy fenykepezod, ott adnak. szoval nem kotelezo sajatot vinni, sot a kiirasban az sem szerepel kotelezo jelleggel, hogy korabbi munkaidat bemutatasd.
2010. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nah a 14:51 hozzászólás végre vmi újat is mondott köszönöm :D
2010. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nahh szal kedveskéim,ha mégis megjött rá a kedvetek,akkor segíthetünk egymásnak :) dobjatok mailt esetleg ha érdekel!
2010. febr. 8. 16:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Nah hallod én méég mindig a legelső vok, és csak szólok, h én jelentkeztem :DD Nem tudom jól tettem-e, majd leeesz vmi. :D
2010. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!