Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira járók és orvosira...

Orvosira járók és orvosira jelentkezők! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Orvosira járók!Megbántátok hogy a négy orvosi egyetem közül azt választottátok ahová épp jártok?Ha igen,miért?Örülnék mindenféle ÉRVNEK és ELLENÉRVNEK bármelyik orvosiról!


Orvosira jelentkezők!Kíváncsi vagyok,ti melyik egyetemet választjátok,és miért pont azt.


(Én most szeretnék felvételizni.Legszívesebben Pestre mennék,de fontosak az anyagiak:( ... Gondolom pesti diáknak lenni a legdrágább.Ha ezt nézem,akkor Szeged lenne a nyerő,de azt hallottam hogy a szegedi orvosi a legdurvább.Ez igaz?)


2010. febr. 3. 18:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

OFF:én is orvosira szeretnék menni,de nagyon be vagyok tojva!(jövőre)

ON:mennyi az ösztöndíj és hanyas átlag felett?(csóró vidéki vagyok,kéne a pluszpénz):))

2010. febr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk Szegeden sajna kevés. 6-18 ezer között van. 3,51-es átlagtól lehet kapni, és a hallgatók max 60%-a kaphat.

Persze emellett lehet kapni szociális ösztöndíjat, kiemelt ösztöndíjat és rendkívüli segélyt.

Azt már azt hiszem leírtam, h azért ilyen kevés, mert mi évközben több támogatást kapunk, ill. az évfolyam nagyobb része kap ösztöndíjat.

Pesten úgy tudom jóval több az ösztöndíj, a többi suliról nem tudom:)

2010. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!