Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szülésznőnek szeretnék tanulni...

Szülésznőnek szeretnék tanulni! Megprobálhatom szerintetek?

Figyelt kérdés

Tavaly èrettsègiztem most ápolónőnek tanulok, de minden vágyam hogy szülèsznő legyek!

Èrettsègim magyarnyelv ès irodalomból illetve egèszsègügyi alapismeretekből van! Mert ugyolvastam kettöt kell választani! De innentöl kezdve megakadtam hogyan tovább? Vagy ez èdeskevès?!

Komoly válaszokat várok mert nm vicc! / neten keresgettem de nm tudok eligazodni/


2014. dec. 29. 02:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Na szóval tehát szülésznő. Felvételi követelmény: kettőt kell választani: biológia v. fizika v. informatika v. kémia v. magyar nyelv és irodalom v. szakmai előkészítő tárgy --> ide jó az eüs alapismeretek. Akkor meg kell még nézni hogy milyen jegyeid voltak középsuliban meg az érettségi százalékából jöhet még össze tehát azt ajánlom, [link] ezt először látogasd meg nézd meg lenne-e így esélyed. [link] itt a ponthatárokat tudod megnézni és ha nincs és mindenképpen szeretnél bekerülni, akkor kell egy két plusz érettségit csinálni.
2014. dec. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!