Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az emelt érettségire többletpo...

Controlles kérdése:

Az emelt érettségire többletpontot csak akkor adnak, ha az adott tantárgy amúgy is vizsgakövetelmény? Tehát ha nem követelmény a német emelt, de nekem van, akkor arra megadják a többletpontot?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl ha elmész műszaki irányba, ahol a felvételi matematika és vagy fizika v info v biosz v kémia. Ott nem kapsz emelt németért többletpontot. De ha ugyanúgy műszaki irányban pl lenne egy emelt matek vagy fizika v info v kémia v biosz, azért kapnál többletpontot.
2014. dec. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Csak úgy jár bármi többletpont (kivéve orvosira), ha

van nyelvvizsgád, szóval érettségire magára nem jár

2014. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg emelt érettségin is el kell érni bizonyos százalékot adott tantárgyból, hogy beleszámítson a többletpontokba

Ha kevés a pontod, akkor nem nyilván nem számítják bele

2014. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megadják az 50 pontot, ha eléred érettségin a 45%-ot. Akkor is jár, ha az a tantárgy neked nem kell felvételinél.
2014. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem adják meg én se kaptam tavaly emelt németért 50 pontot műszaki irányon
2014. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aha, nekem azért adta meg akkor mert lehetett választani azt a tantárgyat.
2014. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!