Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségizők, ti mennyiért...

Érettségizők, ti mennyiért vennétek meg egy rendesen kidolgozott érettségi követelményt ismerősötöktől?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm abból érettségizett, amiből én is fogok jövőre emelt szinten. Kidolgozta gépen az érettségi követelményrendszert és eladná nekem, mondta hogy én tegyek árajánlatot. (PDF nyomtatható A4 formátum 170 oldal) Én olyan 1800 ft-ra gondoltam. Ez nem túl drága vagy olcsó?

2014. jún. 28. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Semennyiért.
2014. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Miből emeltezel?
2014. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyrészt, az interneten találsz dögivel kidolgozott tételeket, másrészt meg ha saját magadnak dolgozod ki, akkor sokkal sikeresebb is leszel az érettségin. Ezekből adódóan én biztos nem fizetnék érte.
2014. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Ja, és mennyi lett neki %-ban?
2014. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
90
2014. jún. 28. 20:06
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Lehet a logikajan mult. Adja ingyen...
2014. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Semennyiért.

Ez azért enyhén sz@rragas töle..

2014. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne adj érte pénzt.


Sajnos ezek a saját tudás szintje, logikája, felfogása, szókincse- fogalomkincse alapján készült.

Sokan próbálnak így pénzt keresni, sőt még egyes iskolákban tanári (!!!) közvetítéssel is árulják az adott specifikus irományt.


Hidd el, hogy jobban jársz, ha magadnak készítesz egy ilyen segédletet.

2014. jún. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval

1) Miért nem magadnak dolgozod ki? Ne legyél lusta, mert te jársz rosszul!

2) Ha már ennyire nem veszed a fáradtságot, és velem iratod meg a 170(!) oldalt én tuti 20 ezret kérnék. De lehet, hogy többet. Aki lusta, az fizessen meg, nem fog nálam potyázni. (Én nem vennék ilyen kidolgozott tételeket, magamnak jobban meg tudom csinálni. Neked is ezt tanácsolom.)

3) Az interneten találsz elég anyagot INGYEN. Aki így vesz mástól kidolgozott tételt, az hülye. De ha ennyire akarja, akkor teljesíteném a kívánságát :) $

2014. jún. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

[link]


Ha még nem vetted meg,akkor itt a teljes kidolgozott követelményrendszer :)Ingyen:) Remélem segítettem!!

2014. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!