Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a nyíregyházi Krúdy...

Milyen a nyíregyházi Krúdy gimi? Felpontozom a válaszírókat!

Figyelt kérdés
Egy kicsit félek hogy milyen lesz, mert nem nyíregyházi vagyok, és koliba fogok járni. Így is amikor hazamegyek a suliból egyből leülök tanulni és este 8kor jövök ki a szobámból. Meg párszor a szüleimtől kérek segítséget... és a koliban meg nem nagyon tudok majd. Most 7.es vagyok. Arra lennék kíváncsi hogy ott a 9. milyen nehéz? Kedvesek-e a tanárok? Milyen az osztályközösség?...

2014. dec. 31. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ott érettségiztem. Sajnos én egy elég klikkesedő és széthúzó osztályt fogtam ki, de saját tapasztalat szerint ez volt a (sajnoss rossz) kivétel. A többi osztályban jobban segítettek egymásnak. Tanárok: irodalom tanár nagyon jófej volt, töri tanár kiszámíthatatlan, matek tanár egy állat. Nyelvtanárok csillagos ötös, én abból a tudásból mentem el nyelvvizsgázni és meg is lett elsőre. Amúgy összességében jók a tanárok. Viszont én a kolit 1 hónapig bírtam, engem kiközösítettek 1. perctől kezdve. Nekem nem ment ez a 10-kor lámpaoltás, fél 7.kor zeneszóra kelés. Sehova nem lehetett menni, kikérővel is pl csak nyelvvizsga előkészítőre tudtam kimenni, nem szeretem a bezártságot.
2014. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A tanárok jó fejek, néha akad 1-2szadista, de megértőek tudnak lenni. A közösség nagyon jó, tényleg ritka a kiközösítés. Mindenképp ajánlom!:)

Üdv egy Krúdys

2015. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

O de jo! :)

Nagyon szepen koszi a valaszokat!

Nagyon szeretnek oda menni csak nagyon felek mert nem nyiregyi vagyok es koliba mennek, es sokszor van olyan most is hogy nem ertek valamit es ott meg a szuleim nem tudnak majd segiteni :(

Meg igy is halalra tanulom magam, es ott meg gondolom meg nehezebb lesz :/

De igy mar kicsit megnyugodtam :)

2015. jan. 6. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!