Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen ez a gimnázium Kecskemé...

Milyen ez a gimnázium Kecskeméten?

Figyelt kérdés
A Bányai Júlia gimnáziumra lennék kíváncsi, hogy: milyen,megéri-e oda jelentkezni,stb.,mindent amit tudtok róla írjátok le.Jaaa és még azt szeretném tudni, hogy kb. hányas átlaggal veszik fel az embereket habár tudom, hogy központit kell írni.És még, hogy sok tanuló jelentkezik-e ide.

2015. jan. 2. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én oda jártam, ugye tudod, hogy 8 osztályos? Én 2001-ben kezdtem ott, akkor még csak szóbeli felvételi volt, ami 10 évesen elég keménynek tűnt, addig kitűnő voltam.
2015. jan. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nem tudtam, de ezt, hogy érted h 8 osztályos?1.-8.-ig?Mert én az oldalon láttam 10. Eseket is.
2015. jan. 3. 19:49
 3/4 anonim válasza:
A 8 osztályos gimnázium azt jelenti h 5-12ig én is oda járok és nagyon szeretem ezt a sulit arra tervezték hogy ambíciózus gyerekek legyenek ide fölvéve szoval amikor mondják a végzetteket sokan jog-ra orvosira mérnöknek mennek szoval ha nem akarsz sokat tanulni ne ide gyere damacsika mélem tudtam segiteni. Ha még vn kérdésed ird ide kommentbe szivesen válaszolok.
2015. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ sokat segítettél.Ment a zöld kéz :)
2015. jan. 4. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!