Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hányszor gyakoroltátok végig...

Hányszor gyakoroltátok végig a korábbi központi felvételiket?

Figyelt kérdés
2 hét múlva központi a középiskolába. Mennyit kell gyakorolni? (matek, magyar) Hány pontokat írtok?
2015. jan. 3. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly 80 pontot írtam, megcsináltam mindegyik feladatlapot 2004-től. Naponta egyet-egyet, ugye matek és magyar.
2015. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem gyakoroltam végig őket, mert van hozzá könyvem (Nemzeti Tankönyvkiadós, ha jól tudom, az előkészítőn ezt ajánlották, hogy vegyem meg), azok gyengébben sikerültek (30-35 magyar, 20-25 matek).

Amikor elkezdtem a régieket oldogatni, eleinte azok is ilyenek lettek, talán a matek kicsit jobb. Aztán egyszer csak 40-45 magyar és szintén annyi, vagy 30 feletti matek lett, nem tudom hogyan, egyszerűen hirtelen minden menni kezdett :)

Naponta szoktam gyakorolgatni, egy-egy feladatot biztosan (netről is), de néha kimarad 1-2 nap.

Sok sikert! :)

2015. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. jan. 4. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!