Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik kollégisták/voltak...

Akik kollégisták/voltak kollégiumban, mi a véleményetek róla? Hogy éreztétek magatokat, milyen egy kolesz szoba, stb? :D Mindent tudni akarok. :D

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szerencsés voltam, ugyanis jó kolit fogtam ki. Csak ketten voltunk egy szobában és a lakótársammal nem volt gond, jól megvoltunk. Még hűtőnk és mikrónk is volt. Ráadásul két szobánként (tehát 4 emberre) volt közös WC és zuhanyzó, ami teljesen korrekt. :)


A jegyeimnek nem tett jót az biztos, ugyanis sokat buliztunk, még vizsgaidőszakban is. A társaságért viszont megéri ott lenni, ha kolis vagy akkor tényleg nem maradsz ki semmiből :)


Azért azt meg kell jegyeznem, hogy egy lakótárs még okés, de ha négyen lennénk egy szobában, azt már tuti hogy nem bírnám, legyenek akármilyen jófejek is. Jó, ha néha van az embernek egy kevés személyes légtere :)


Egyébként szerintem nagyon (legalább 80%-ban) függ attól, hogy milyen lakótársa(ka)t fogsz ki magadnak. Ez pedig (ha csak nincsenek egyébként is ismerőseid bent) sajnos lutri

2015. jan. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző, te melyik koliba jársz/jártál? 14/l
2015. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ELTE egyik kolijába, a KCSSK-ba. (Egyetemista vagyok.) Most is szívesen laknék ott, azonban ebben az évben nem vettek fel, mert anyumnak nőtt a fizetése és ezáltal a család átlagjövedelme. Ha kérdésetek van (akár neked, akár a kérdezőnek), nyugodtan tegyétek fel, s amiben tudok, segítek :)
2015. jan. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, én gimnáziumba megyek majd, de gondolom annyira nem más. Esetleg mesélnél, hogy a szobát nálatok mennyire lehetett dekorálni, wifi volt-e, stb.:D
2015. jan. 6. 07:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi a szobát nem dekoráltuk ki egyáltalán, úgyhogy ezt nem tudom. wifi nem volt a szobánkban, viszont a földszinten igen. A falba volt beépítve netkábel, kb 100 megás net volt az egész kolira (600-1000 ember saccra), tehát nem volt túl gyors, de legalább volt. Azt hiszem kb 1500 ft volt egy félévre. Torrentezni nem lehetett.


Azonban ezek a dolgok minden kolinál máshogy vannak, érdemes lenne ott utánaérdeklődni, ahova mész :)

2015. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!:D
2015. jan. 6. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!