Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125 köbcentis motort akarok...

Kistonna kérdése:

125 köbcentis motort akarok venni olyan kivitellel és kinézettel illetve tudással mint a Gilera RTX 125. De ami még szóba jöhetne az az Aprilia Pegaso 125. Viszont nem akarok power szelepes motort venni. Milyen motort tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan motort keresek amit inkább aszfalton használnék, de ha úgy akad akkor egy kis terep se okozzon nagy nehézséget.

2013. okt. 28. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Pegaso jó választás. Erős váz, jó futómű, kegyetlen erős blokk. Ha valami tuning betyártól veszed akkor tuti power szelepes, nézelődj, biztosan ráakadsz power nélkülire is.
2013. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Pegaso 125-öt én is ajánlom, szintén a váz, futómű és a Rotax blokkja miatt. Aszfalton nagyon király. Nekem egy 2009-es RS125 felnijei vannak benne, első 120-as és hátsó 160-as Pirelli Diablo Rosso 2 gumikkal, bár én csak aszfalton használom túrázásra, de terepen is megállja a helyét
2014. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!