Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a Kaposvári egyetem...

Vélemények a Kaposvári egyetemről és a kollégiumról?

Figyelt kérdés
jövőre ide szeretnék járni marketingkommunikációra.. Minden érdekel a suliról, kollégium,menza,tanórák bármi :)

2015. jan. 6. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
A kaposvári egyetem a legrosszabb Magyarországon. Ne Menj oda. Nem tudom hol laksz, de csak van egy jobb megoldás.
2015. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Inkább középmezőny, van egy 44- es lista, ott megnézheted melyiket hova rangsorolják, ott a 21-ik.

itt a link hozzá:

[link]

2015. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miert szaar??
2015. jan. 8. 11:30
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Nézd, én nem jártam a kaposvári egyetemre, de Kaposváron élek és azért tisztában vagyok néhány dologgal. Az ottani oktatók kb. olyanok, hogy végig bukdácsolták a középiskolát és most taníthatnak. Persze azért itt is van néhány kivétel. Kaposvár egy poros kisváros, az ég adta egy világon nincs itt semmi. Az hogy a legrosszabb egyetem az országban nem szó szerint értettem, de akár az is lehetne. Az, hogy az eduline hova sorolja, nem jelent semmit. De mondjuk, ez csak az én véleményem, próbálj mindenhonnan tájékozódni. Lehet hogy neked be jön majd a kisvárosi élet. 😊
2015. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
szerintem az egyetemre kíváncsi, nem a poros kisváros izgatja,,tanulni szeretnél akkor nem rossz választás,,persze vannak jobbak, de rosszabbak is.
2015. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pannon egyetem jobb nála?? És köszönöm a válaszokat. :)
2015. jan. 8. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem tetszik :D

én kaposvári vagyok amúgy is


koleszban voltam, 2 ágyas szobák vannak mindenhol.. hát 2 van, a csuki az ilyen kicsi, de nem panaszkodnak.. meg ott van élet, közös konyha.. meg a zuhany/wc is koedukált :D abban leszel gólyatáborkor, úgyhogy lehet tesztelni :D

a másik az új koli, ott nem voltam még sokat. a szobák kényelmesek, tartozik hozzá zuhany, wc

konyhát nem láttam ott milyen, de szerintem mindent meg lehet oldani mindkét koliban :)) szóval sütő, elektromos tűzhely...


menzát én sehol nem tudom megenni, kerülöm, amennyire lehet :D

van 2 büfé az egyetemen 300-500 egy szendvics vagy hambi


az egyetem... hát nincsenek programok nagyon :// a kötelezőek megvannak, meg van buli havi 2-szer asszem, de azokon még nem voltam xddd

meg koleszban tényleg lehet életet csinálni :)))) ha még csak kis iszogatást, de akkor is! :))


órák meg.. fogalmam sincs, hogy színvonalra milyen. nekem ennyi elég. meg hát fél év után nem tudok sokat mondani :D

majd az életben kiderül mennyit ért.. :D


én elvagyok, bírom a csoporttársaim, szeretem.. :)) szóval nekem jó itt most :))))))))))))


amúgy marketing vizsgára jövő héten megyek 3-adszorra, fasza XDDD

úgyhogy lehet jövőre találkozunk órán XD

2015. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolso koszii :)) ennyire nehez a marketing vizsga?? :oo
2015. jan. 23. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!