Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak akkor lehetek magántanuló...

Csak akkor lehetek magántanuló, ha valamilyen betegségem van?

Figyelt kérdés
Például, ha nem tudok tanulni közösségben, nem hagynak békén az osztálytársaim és stresszes számomra az egész iskolába járás, (nem a tanulás, hanem a többiek miatt) akkor ez nem számít indokoltnak? (10. osztályos vagyok, költözés miatt kerültem új iskolába)

2015. jan. 6. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemcsak amiatt, nem kell hozzá indoklás. De inkább keress egy másik iskolát, ahol jobban érzed magad. Jobban jársz, mint otthon unatkozni. Az előző iskolád jó volt?
2015. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem igazán van ezen kívül olyan suli, amiben olyan szakot tanítanak, ami érdekelne. Az iskola jó, csak a társaság nem.

Igen, az előző sulimban jó volt, mert oda eleve úgy kerültem, mint mindenki 9.-ben, de így, hogy egy összeszokott társasághoz kerültem, nekem nem ment a beilleszkedés.:(

És esetleg el tudod mondani, hogy hogyan kell ezt kérni vagy kitől? Csak következő tanévtől, vagy már idén?

2015. jan. 6. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!