Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyivel más a fiúk-lányok...

Tejberizss kérdése:

Mennyivel más a fiúk-lányok aránya az OE-n, mint a BME informatika karán?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ennek kellene a legfőbb szempontnak lennie, hogy melyik iskolát jelölöm meg, de szeretnék barátokat szerezni, mert a rengeteg kimerítő tanulás mellett ha nem tudok kikapcsolódni, akkor nem fog sikerülni. (így érzem, ezzel kapcsolatban nem kérek hozzászólást)

Úgy hallottam a BME VIK-en 500 hallgatóból 10 lány. OE-ről viszont semmit nem hallottam, ezért kérem a segítségeteket! Köszönöm!



2015. jan. 7. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
rosszul hallottad, kb 8-9% lány a BME-n, amúgy meg fiúkkal is lehet barátkozni :)
2015. jan. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én OE-NIK-re járok, és itt is vannak azért lányok, persze a fiúk számához képest elenyészően kevés. Körülbelül minden 15. ha llgatólehet lány kb.


A BME-s 8-9% százalékot viszont meglehetősen túlzónak érzem.

2015. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
utánanéztem, a 2014-ben kezdettek között 10% a lány, és minden évben egyre több lesz
2015. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
BME-VIK-re járok lányként, bár én villanyra. 8-9 százalék az nálunk van, infón 10-11%. Viszont azért lát az ember jóval több infós lányt, mert az infósok 100-zal többen vannak. Részemről elég hamar beleszoktam, már ami az arányokat illeti, mondjuk nekem általában több fiú haverom volt, mint barátnőm. Gólyatáborban azért az elég fura volt, hogy egy db lánnyal nem sikerült összebarátkoznom, mert csak infós lányok jöttek szembe. :D meg ha a VIK-re jössz, majd megtapasztalod a gólyatábor feszített tempóját. :D Gólyahéten már találtam egy-kettőt, de inkább a másik két tankörtársammal rázódtunk össze évközben. Ha gondolod, mesélhetek részletesebben a VIK-ről, ha dobsz egy privit. :)
2015. jan. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!