Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a szégyen iskoláról? Budapest, XVII kerületi Pál Apostol "Katolikus" Általános iskola és Gimnázium.

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok de csak nekem az a benyomásom, hogy a gyereket verik egymást és a lányok olyan ocsmányul beszélnek, mint más iskolába nem. És nem is mondható Katolikusnak, mert az igazgató ezeket nem érdekli és tűri ha beszólnak neki. Mindennap megy a mentő oda. Ezért nem vittem a gyerekemet oda. Borzasztó!

2015. jan. 8. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
És mi a vélemények a rágalmazásról, hitelrontásról?
2015. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez az igazság. Ezt tapasztaltam. Csúnya beszéd van és erre az igazgatóra sajnos nem néznek, úgy mint más igazgatóra. Sajnos, az iskolából kijövet szerveznek verekedéseket. Csúnyán mindenhol beszélnek de itt a lányok nagyon durván. Szóval kedves kommentelő köszönöm a véleményed. De azt is kérlek mondd el, te miért támogatod ezt az iskolát? 2013 óta megváltozott? :)
2015. jan. 8. 23:25
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelő!


Ez sajnos mind igaz. Köszönöm a véleményt! Sok gyerek tényleg sírva jön el onnan, és a tanárok szörnyűek. A portás tényleg barátságtalan a gyerekekkel és mindenkivel! Ezen változtatni kéne, bár nekem már mindegy de akik most mennek oda azok jó ha ezt elolvassák és tudnak róla mi a helyzet!

2015. febr. 4. 17:15
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Jó kamus vagy. Egyetlen eset volt hogy egy lányt kirúgtak mert meztelen képeket küldött egy srácnak aki átküldte másnak és az ment az igazgatóhoz. Az iskola jó,erős a gimnáziumi része és az igazgatónő végtelenül aranyos. Nyilván nem fog mosolyogni annak aki flegmán beszél vele. Egy-két tanár tényleg undok de a többi jó fej. A portás meg megint kedves de nyilván nem akkor mikor már huszadjára kell valakire valamiért rászólni. Egy-két lány tényleg elvan szállva magától de ez a legtöbb iskolában így van. És nem szokott oda járni a mentő se.
2015. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
72%

Negyedik válaszoló, egyetértek!

Erős iskola, jobb mint a legtöbb állami, de nyilván itt is van egy-két elszállt gyerek, ezt nem lehet elkerülni.


A kérdező benyomása abszolút alaptalan. Ha nem is jár oda a gyereked, honnan veszed ezeket a rágalmakat?

2015. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
52%
Sajnos egyre rosszabb a színvonal. Az igazgató a jó tanárokat már szinte mind elüldözte.
2016. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Nos, én tanítottam ott. Az igazgatóváltás előtt jó volt az intézmény, de az új ig. nagyon más. Merev, rideg, képmutató. A kollégák amikor én voltam ott - több mint 10 éve - rendes pedagógusok voltak, és figyeltek a gyerekekre. Ennek ellenére a gimnáziumi részben előfordult olyan, h. már az iskola tornaépülete és a parkoló között dohányoztak a fiatalok. Igen, csúnya beszéd is előfordult. Igen, a ref. vallásúakat "nem fogja semmi" mint a kat.-kat a gyónás. Tehát szabadon csúfolódhattak, ill. beszólogathattak egymásnak. Sajnos a szünetben a falakat megrugdosták, a faliújságokat leszaggatták... Az ebédlőben néma csendben kellett ebédelni, a diákmisékre meg sok szülő nem jött el, hanem csak " berugdosták" a gyerekeket, ők meg elmentek sörözni. Sajnos nem lett sok változás szerintem azóta, és akit tényleg el kellett volna bocsátani (mert pl. már 100-adjára is tönkretette a tanár óráját) akkor sem küldték el. De még csak semmi figyelmeztetést nem kapott. Nem sok támogatást kaptam, nem sok bíztatást, nem sok elismerést, - pedig nem voltam túl fiatal, és szakmai tapasztalatom, ötleteim, fiatalos lendületem volt. Mai ésszel gondolva, én sem vinném oda a gyerekemet. Van vmi merevség, és mégis szemethunyás bizonyos dolgok felett, van akinek mindent szabad, és aki meg küzd, az meg alig kap elismerést.
2018. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy katolikus intézménytől nem kell sokat várni. Alapból kerülendők.
2018. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

8. válaszoló!

Szerintem ez így nem igaz, nem lehet általánosítani...

2019. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

„Egy katolikus intézménytől nem kell sokat várni. Alapból kerülendők.” – én istentagadóként is kikérem magamnak ezt. Hazugság!

Évszázadokon át az egyházi iskolák tanárai voltak a legkiválóbbak. És a papok között sok tudós is volt, csillagász, matematikus stb.

2019. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!