Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a szégyen iskoláról? Budapest, XVII kerületi Pál Apostol "Katolikus" Általános iskola és Gimnázium.

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok de csak nekem az a benyomásom, hogy a gyereket verik egymást és a lányok olyan ocsmányul beszélnek, mint más iskolába nem. És nem is mondható Katolikusnak, mert az igazgató ezeket nem érdekli és tűri ha beszólnak neki. Mindennap megy a mentő oda. Ezért nem vittem a gyerekemet oda. Borzasztó!

2015. jan. 8. 22:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Évszázadokon át az egyházi iskolák tanárai voltak a legkiválóbbak. És a papok között sok tudós is volt, csillagász, matematikus stb."


Valamikor lehet. Most a pedofil, homoszexuális papok időszakát éljük. Én jártam katolikus egyetemre, de otthagytam, és átmentem egy világi egyetemre, Borzalmas, ami ott folyik. Köszönőviszonyban sincs a kereszténységgel és a szeretettel sem a tanítás színvonala, sem az, ahogy a hallgatókkal bánnak. A nem egyházi intézményekben, pl. a Tanulmányi Osztály ügyintézői sokkal segítőkészebbek, és az oktatás színvonala is sokkal jobb volt.


Biztos léteznek jó katolikus iskolák is, eddig nem találkoztam eggyel sem. Egy hozzátartozóm régebben tanított is katolikus általános iskolában, de csak egy évig maradt ott, nem véletlenül.

A katolicizmus arról szól, hogy ők a valakik, ők az ősegyház és nekik mindenkit le lehet nézni, nekik mindent szabad. Erre Jézus soha nem tanított. Ő a szeretetre tanított.

2019. máj. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!