Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 8. os vagyok nem nagyon tudom...

8. os vagyok nem nagyon tudom hova szeretnék menni 4-és az átlagon szerintetek a xantusba vagy a kölcseybe felvesznek? És milyen ezekben az iskolákban a szóbeli nehéz? És a szóbelin angolul kell vagy magyarul kell beszélni?

Figyelt kérdés
És tudtok mondani olyan sulikat ahová nagyon valószínű hogy felvennék el.......Köszi a segítséget (aki segít)

2015. jan. 8. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Irj min. 65 felvetelit es bent vagy mindkettoben :)

A Xantusos szobelirol nem tudok semmit, a Kolcseyben meg ha kell menniszobelizni, akkor csak angolul kell beszelni tudtommal. XI. Keruletben a Szinyeibe tuti felvennenek, ha Kolcseyhez kozelit keresel. De ha irsz egy keruletet, lehet hogy tobbet is tudok mondani.

2015. jan. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az mi, hogy "négyes az átlagom"?

Kereken annyi?

2015. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát inkább a Telekibe jelentkezz
2015. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Szinyei a hatkerben van (nem a tizenegyben)
2015. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaaa tudom csak V helyett X-et irtam :D
2015. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hat igazából mindegy melyik kerület a 13-ban lakom

Igen kereken négyes az átlagom köszönöm a válaszokat de ha még valaki ir megköszönöm

2015. jan. 9. 20:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld
2015. jan. 9. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!