Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha magántanulóként nem megyek...

Ha magántanulóként nem megyek be félévi osztályozóra, akkor mi lesz? Többi lent.

Figyelt kérdés
Magántanuló vagyok, de kérem ne ítéljen el senki, mert beteg vagyok, az, hogy milyen az most mind1..maradjunk a lelkinél. Nem tudtam tanulni félévre, ezért értelmetlennek látom h égessem magam meg, hogy bemenjek. Lenne következménye ha nem megyek be? Történelem és pár szar tantárgy összejött évközben, azok megvannak. De angol, matek és marketing nem, ezekből kellene osztályozó.

2015. jan. 9. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Neked kell ismerni az ottani rendszert, tanulmányi szabályzatot, mert te speciális eset vagy. Ha az évfolyam teljesítésének feltétele a siekres félévi vizsga, akkor te ennek nem tennél eleget, és csinálhatnád újra az egészet. Viszont, ha van több lehetőség, nem csak ez az egy, akkor elmehetsz később is..

A lényeg, hogy ott érdeklődj!

2015. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!