Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyiket érdemes tanulni?...

Melyiket érdemes tanulni? Ezek a felsőoktatási szaképzések közül:Szociális és ifjúsági munka. * Ifjúságsegítő szakirányon Emberi erőforrások *. Személyügyi szakirányon*.humánpolitika szakirányon Csecsemő és kisgyermeknevelő felsőoktatási szakképzés.

Figyelt kérdés
Ezekkel mennyire lehet elhelyezkedni? Milyen a kereslet ezekre? Mennyi a fizetés? Melyiket érdemes választani?
2015. jan. 10. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ezek közül egyik sem ad egy versenyképes végzetséget.
2015. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én éppen a napokban jelentkeztem emberi erőforrások-személyügyre. Azért arra, mert amiket mostanában olvastam àlláshirdetéseket, akár csak ha a saját városomat nézem, keresek az ilyen végzettséggel rendelkező embereket, és elég a felsőfokú végzettség. Nyilván vannak olyan multik stb, ahol egyetemi kell, de szerintem alapjában véve egy felsőfokú sulit elvégezve ugyanazt meg tudod csinálni mint egy diplomás, akár kisebb cégeknél. És ahogy utánaolvastam 4-5 pozíciót is be lehet vele tölteni. A szoc. asszisztens olyan, hogy kb kihalás alapján jutsz be akár csaladsegítőbe dolgozni, vagy ismeretség által. Az állami szerveknél 90%ban így működik sajnos, szerintem az nem érné meg.
2015. jan. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Csecsemő és kisgyermek nevelő sem éri meg, ez a szféra telített, és szintén aki már bölcsibe elhelyezkedett vele, dajka, vagy egyéb helyen dolgozik, az 90%, hogy onnan megy nyugdíjba. Nincs kereslet rájuk.
2015. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!