Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, diplomások,...

Egyetemisták, diplomások, nektek melyik félév/év volt a legnehezebb az egyetemen?

Figyelt kérdés

Első félévem vizsgaidőszakában vagyok, turizmus-vendéglátás szakon. Az első hetek borzalmas nehezek voltak, nagyon nehezen rázódtam bele, viszont elég jók lettek a vizsgák, szakon egyik legjobb tanuló vagyok.

Viszont tartok tőle, hogy csak egyre nehezebb lesz.


2015. jan. 11. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első vizsgaidőszak volt egyértelműen a legnehezebb.
2015. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Nem voltam turizmusos. Mérnökin voltam. Első félév volt a legkönnyebb. Alig kellett tanulni. Sok buli volt. Mégis jó átlagom lett.


A legnehezebb félévem az volt, amikor szakítottam, betörtek az albiba, megvertek és tanúskodni kellett vizsga Időszakban, és túl sok programot szerveztem az egyetemen kívül is.

10 kredit sikerült csak. Ez az 5. félév volt.

Ez után passzív szemesztert csináltam, hogy össze szedjem magam.

2015. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
A vége felé szakdoga védés
2015. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Meg mikor szigorlat volt
2015. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetem- és szakfüggő, hogy hol melyik félév a legnehezebb. Sőt, egyénileg is változó, hogy ki mit él meg a legrosszabbnak, legnehezebbnek. Nálunk pl. azt mondják, hogy a harmadik év vége a legrosszabb, nekem mégis a 2. év vége tűnt annak.
2015. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
+1 a szigorlatra - Főleg, hogy semmi használható nem volt benne, és fél éven belül mindenki, akivel beszéltem, elfelejtette, miről szólt :)
2015. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!