Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A monori JAG-ban jövőre a...

A monori JAG-ban jövőre a nyelvi vagy a sima gimnáziumi tagozatokon melyik tanárok fognak tanítani? Melyik tanárok nem olyan rendesek? A nyelvi tagozaton hogy zajlik egy angol óra? Aki ide jár, annak muszáj külföldi utazásokon részt venni?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok,és nem tudom,hogy nyelvi vagy sima tagozatra jelentkezzek-e.

2015. jan. 11. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőt jelöld be -
2015. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen nyelvből van ott tagozat?
2015. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi az átlagod?
2015. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Angol és német,de én angolt tanulok.Tegnap néztem az ideiglenes felvételi jegyzéket,és felvettek volna,mert olyat is felvesznek,akinek kevesebb pontja van,mint nekem,de azt nem írtuk be,szerintünk inkább jobb a sima tagozat...remélem jó lesz!De az továbbra is érdekelne,melyik tanár milyen,és hogy a jövendő 9.-es osztályokban kik esélyesek,hogy tanítanak!
2015. febr. 28. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!