Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha van egy megajánlott jegyem...

Ha van egy megajánlott jegyem és jelentkezem vizsgára, mert nem vagyok megelégedve vele, csak akkor írják felül a jegyem, ha jobban sikerül annál ami most van vagy akkor is ha rosszabb lett?

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 11:23
 1/8 tetro ***** válasza:
rosszabb is lehet természetesen
2015. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és akkor az lesz a végleges jegyem?
2015. jan. 12. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tetro ***** válasza:
64%
igen, a válaszom ezt jelenti, hiszen mást nem is jelenthetne, mivel ez volt a kérdés.
2015. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, a bunkózás meg lehetne mellőzni
2015. jan. 12. 11:44
 6/8 tetro ***** válasza:
30%

11.44

ahogy az értetlenséget is

2015. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem örülj a megajánlott jegynek, eggyel kevsebb vizsga. Nekem volt egy évfolyamtársam, hármast kapott egy tárgyra, majd elment javítani, ott meg megbukott. Elég ciki volt :)
2015. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Olyan létezik, hogy az oktató megajánl jegyet, aztán rá hetek múlva visszavonja, és azt mondja, hogy menjek be vizsgázni? Időközben már írásban elfogadtam a jegyet (neki írtam meg emailben, mert nálunk a neptun rendszert nem használják..)Tulajdonképpen személyes ellentétre hivatkozva gondolta meg magát. De a szabályzatban csak annyit írnak, hogy a tanár megajánl jegyet, azt a diák elfogadhatja vagy kérheti vizsgára bocsátását. De én elfogadtam, és nem kértem ilyet.
2016. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!