Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az állatorvosi egyetem?

Milyen az állatorvosi egyetem?

Figyelt kérdés
Szeretnék állatorvos lenni, de nem tudom, hogy mennyire nehéz az egyetem? Mennyit kell tanulni? Egyetem után milyen munkalehetőségek vannak?

2015. jan. 13. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
igen nehéz, sokat, munka az van sokféle, de nem igazán olyan mint a legtöbb állatorvosnak vágyó elképzeli
2015. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A SZIE AOTK-on két gimnázium után kezdhető szak indul, az állatorvos-doktori egységes szak és a Biológia BSc. Mindkettő magas színvonalú, jó és hasznos képzés.

A SZIE-n az AOTK és a MKK a két elit kutatókar.


Természetesen minden jó egyetemen sokat kell tanulni, hiszen ez az egyetem célja, de ha érdekelnek ezek a tudományok akkor élvezni fogod.


Sokféle munkalehetőség van, de mire elvégzed az egyetemet rengeteg minden fog változni a világban is és benned is, így ebben nem lehet nagyon okosnak lenni.

2015. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azért ez kicsit erős hogy érdekelni fog, mert nem biztos...

minden szakon rengeteg a lexikális bullshit

akinek ez nem tetszik az elmehet állatorvos asszisztens OKJ-ra

2015. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!