Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus Egyetem GTK alap...

Corvinus Egyetem GTK alap levelező (gazdmen, ker. Marketing, emberi erőforrás) nehéz? Munka mellett mennyire megterhelő elvégezni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy tanulni kell persze, de inkább bekerülni nehéz, mint bent maradni. Szóval nem olyan megerőltető állítólag. Az első diplomám villamosmérnök, amellett is dolgoztam mondjuk csak nem minden nap. Így annyira nincs tapasztalatom, de érdekelne, hogy másoknak, akik hasonlóképp végzik mik a személyes tapasztalatai? Köszönöm szépen.

2015. jan. 16. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
En nem jártam meg egyikre sem de idén jelentkezek enis valami ilyesmire es eleg sokat utanajartam mar. A lényeg az h ezek a szakok nagyon kicsit, szinte semennyire nem különböznek egymástól csak mindegyikbe betesznek par tantárgyat ami illik a nevükhöz de az ami lényeges az minden ugyanaz. Úgy tudom az egyetlen ami nehézséget okoz a matekos tárgyak de egy villamosmérnöki utan szerintem a GTK-s matek egy vicc habár en felek tőle de en nem szeretem a matekot de tényleg ahhoz képest semmi szerintem úgyhogy nemhiszem, hogy gondod lenne.
2015. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nehéz.

A matek meg a statisztika nem egyszerű ill. a pénzügyes tárgyak sem egyszerűek, úgy hogy csak szombaton van órád. Többet kell otthon utánajárni a dolgoknak és magadtól otthon rájönni dolgokra, mert nem fogják tudni elmagyarázni neked. Mondjuk van internet, de nehezebb így, mintha valaki rendesen elmagyarázná a dolgokat.

2020. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Főállású munka mellett nemigazán megoldható szerintem, de ha 2-es a cél, úgy igen.
2021. nov. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!