Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF - Nemzetközi gazdálkodás...

BGF - Nemzetközi gazdálkodás angolul?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem a szakról szeretnék konkrétan kérdezni, hanem azt szeretném megtudni, hogy aki ide jár, erre a szakra remélhetőleg erre a nyelvre (lehet magyar is, azt is megjelölöm, de első az angol lesz) az mit gondol az iskoláról? Megbánta, vagy esetleg egyik legjobb döntése volt?

Még az angol részképzéshez egy kérdésem lenne, hogy én dönteném el, hogy a holland vagy a német partnerintézetnél szeretném folytatni a tanulmányomat, vagy ők?



2015. jan. 16. 14:00
 1/6 anonim válasza:
Szia :) Válasszal nem tudok szolgálni, viszont én is ugyanerre szeretnék menni mint te, szintén angol nyelven, a BGF-re :D úgyhogy pacsi :)
2015. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó. Sok sikert! Aztán remélhetőleg találkozunk szeptemberben. :)
2015. jan. 19. 17:18
 3/6 anonim válasza:
Szia :) én sem tudok válasszal szolgálni sajnos de én erre a szakra jelentkezem angol nyelvre :)
2015. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szuper!:) sok sikert neked is!:D
2015. jan. 29. 16:06
 5/6 anonim válasza:
A BGF jobb a corvinusnál? :) (még gondolkodok, hogy mit jelöljek meg :/ )
2015. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Voltam mindkettejük nyílt napján, és a BGF sokkal szimpatikusabb volt számomra.

Ráadásul gyakorlatiasabb. Hat hónapnyi szakmai munka az nagyon jól jön manapság, és ha angolul választod a szakot, akkor még ki is tudsz menni vagy Németországba vagy Hollandiába és másoddiplomát szerezhetsz.

A döntésemben a pénz is közrejátszott, mindenképp önköltségesre szeretnék menni és a 380 ezer még mindig jobb, mint a Corvinuson a 695 ezer.. Ahol még nincs is lehetőség másoddiplomára.

Nálam még a gyakorlat játszott nagy szerepet a választásban. Úgy hallom, hogy Corvinuson nem fektetnek rá nagy hangsúlyt.

2015. febr. 4. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!