Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy gimnáziumba kb. Hány...

Egy gimnáziumba kb. Hány pontot kell elérni írásbelin hogy bekerüljek?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki hogy 4.5 lesz az átlagom ami úgy gondolom hogy annyira nem vészes!viszont a holnapi naptól nagyon félek,izgulok és félek hogy ez kihatással lesz a teljesítményemre!ezért szeretném tudni hogy kb. Hány pint az amitől már bentvagyok!az ország 71.legjobb iskolája ha jól tudom,és ez otszágos szinten nagy eredmény és félek hogy nagyobbak az elvárások mi t amennyit nyújtani tudok!

2015. jan. 16. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet előre megjósolni, nagyban függ a felvételi nehézségétől is, hogy hány pont fog kelleni, bár szerintem ha megírod 80 pont fölé, akkor nem nagyon kell aggódnod. Ne izguld túl, mindent olvass el többször, rengeteg pontot el lehet bukni a figyelmetlenséggel, ellenőrizz minden feladatot, nagyon sok pontot spórolhatsz meg ha odafigyelsz, mert sok feladat becsapós, de második olvasásra már rájössz. Ha valamibe bele se tudsz kezdeni, hagyd a végére, ne húzd vele az időt ha nem megy. A matek résznél pedig ha geometria feladatot látsz, akkor jusson eszedbe a Pitagorasz tétel, szinte minden évben benne van valamilyen formában a felvételiben.
2015. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól is függ, melyik tagozatra jelentkeztél -

Nem egyforma a pontszám kell ezekbe

2015. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80 ponttal simán bent vagy ilyen átlaggal bármelyik tagozaton. Bár én 4,3-as átlaggal és 79 ponttal éppen hogy bekerültem egy top 100-as iskola angol tagozatára.
2015. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!