Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eventus művészeti (Eger....

Eventus művészeti (Eger. Valaki írna nekem az iskoláról, és arról, hogy hogyan zajlik oda a felvételi, a szóbelin milyen kérdéseket tesznek fel?

Figyelt kérdés

Részt vettem az Egri csillagok rajzversenyen is, ahol bejutottam a döntőbe, de a helyezések még nem érkeztek meg.

Nagyon szeretnék bekerülni az iskolába, nagyon igyekszem is, és szerintem tehetségem is van hozzá.

A kérdésem bővebben az volna, hogy aki oda jár mi a véleménye az iskoláról, és hogyan zajlik ott a felvételi.

Mit kell majd rajzolni? Milyen rajzokat kell beküldeni, mert már több variációt is halottam és nem tudom, most mit kell valójában. A szóbelire érdemes-e valamit megtanulni, milyen kérdéseket szoktak feltenni.

Minden választ előre is köszönök!



2015. jan. 19. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Eléggé gyűjtő jellegű az a suli, nem hiszem, hogy nehéz lenne bekerülni. Én inkább a kisképzőbe mennék, ha van rá lehetőség. Ismertem ey csajt onnan aki kibukott a PVGből meg sok helyről 2 évig a suli ri*anca volt aztán még onnan is kibukott. Szóval lehet színvonal, ha olyan arcok járhatnak oda, mint ő.

Alapítványi suli szóval bárkit felvesznek, aki fizet kb.

2015. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!