Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek még van esélyem...

Szerintetek még van esélyem bekerülni az Eötösbe (budapesti)?

Figyelt kérdés
Szóval, az írásbelim 76 pontos lett és nem is voltam 7. Ben kitűnő ( olyan 4.7 voltam) de 8.-ban már az vagyok. Szerintetek még járhatok oda tanulni? Ja és aki oda jár mondana véleményt? Köszi

2015. jan. 20. 15:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen :D De írd meg te is, ha behívtak esetleg szóbelire.
2015. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Oké ( ^ω^ )
2015. jan. 21. 15:58
 13/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok, az én írásbelim 73 pontos lett (igen, sajnos nagyon nem úgy sikerült, ahogy szerettem volna) és én is az Eötvösbe készültem eredetileg. Amikor megtudtam az eredményt, nagyon kiakadtam...De ti most reményt öntöttek belém!

A hozott pontokkal semmi probléma nincs, 5,0 volt az átlagom mind2 bizonyítványosztásnál. Sok sikert nekünk!

2015. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem 77 lett, a folyamatos válaszolgató vagyok :D 45 a magyar, 32 a matek. Tényleg sok sikert nekünk :DD
2015. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Szia Susune!

Melyik szakra szeretnéd beadni a jelentkezésedet?

Én a művészeti osztályba járok (10/E).

-A nyelvi szak nagyon jo! Sok lehetőség all előtted, csak ajánlani tudom.

Idejarnak a legerosebbek Matekbol es nyelvből.

-A terkepeszeti is eleg jo. nagyon erős es lyo a hejesirasuk!:D

Összességében erős isi! Jo hogy ide járok.Buszke vagyok ra hogy felvettek amugy eléggé féltem hogy nem vesznek fel 92 ponttal!

Az idéglenes rangsorba epp hogy bekerültem. Állítólag idén könnyű volt! Azert érdemes megpróbálnod! Szurkolok!

A tanárok extremen jók. A diákok jofejek!

Talizunk jovore😉😉

2015. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Igen én is sok jót hallottam róla főként a térképészeti szakról. Az egyik barátnőmet felvették 79 ponttal szóval szerintem még lehet esélyed de tényleg óriási a túljelentkezés olyan 12szeres. A művészetire és a testnevelésre keveseben jelentkeznek szóval oda nagyobb esélyed van.sok siker, drukkolok :)
2015. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ömm, ez a budapesti Eötvös :D És nincsenek ilyen szakok XD Két hatosztályos (német és angol), egy matekos, egy természettudományos, egy humán, és egy nyelvi tagozat indul. Az ország második legjobb sulija :D
2015. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Tudják jól csak hülyék... :D
2015. febr. 21. 10:35
 19/19 anonim ***** válasza:
De akkor is furcsán hangzottak ezek a szakok, megmondom őszintén XD Amúgy írd meg majd, hogy behívtak-e :) Hétfőn írják ki (vagy már vasárnap este, mert a hatosztályost is a bejelentett nap előtti este kiírták :S)
2015. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!