Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BKF - fotográfia Szerintetek...

BKF - fotográfia Szerintetek nehéz lehet a felvételije? Felveteli. Bkf.hu/44/fotografia-szak-felveteli-vizsga. Html

Figyelt kérdés
Ide szeretnék jelentkezni, most indul majd ez a szak, de én csak hobbyból fotózgatok itthon meg úgy mindenhol amerre járok, egy közepes géppel (fuji s5800) nem tanultam soha semmit, profibb gépeket nem is tudom kezelni. De nagyon érdekel, és fotós szeretnék lenni. Itt a felvételi: felveteli.bkf.hu/44/fotografia-szak-felveteli-vizsga.html szerintetek megtudja csinálni ezt egy olyan kezdő, mint én?
2010. febr. 7. 19:22
 1/6 anonim válasza:
szia! én ugyan nem fotográfia szakra,de a bkf-re jelentkeztem, kameraman szakra (többek között),de én sem tudom pontosan hogy mégis mire számíthatok majd.én is csak hobbi szinten kamerázok,és vágok videókat,értek hozzá,de félek hogy ez nem lesz elég. abban reménykedek hogy az illető kreativitására és fejlődőképességére koncentrálnak, és nem a tapasztalataira.
2010. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi h válaszoltál :) hát igazából megkérdeztem és ezt mondták ők is..hogy inkább a kreativitás számít, meg hogy meglássák benned azt hogy te alkalmas vagy erre, nem pedig azt hogy ezt már tanultad..csak hát..tényleg nem tanultam sehol semmit így elég csekélynek érzem a tudásom.. :/
2010. márc. 29. 20:33
 3/6 anonim válasza:
ne érezd annak, szerintem sokan fognak így odamenni,hogy keveset tud.menj úgy oda,hogy úgyis megcsinálod, és látni fogják hogy eltökélt vagy :) ha odamész,tökre becsinálva,érezni fogják a bizonytalanságodat. én ezt tanácsolom :)
2010. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, vmi ilyesmit tervezek..majd igyexem nem besz*rni :D csak azért mégis para lesz :) de reménykedek :) köszi :)
2010. ápr. 1. 21:48
 5/6 anonim válasza:
szerintem nehez lesz, sose egyszeru, pl ha nem tudsz analog geppel fotozni akkor el se menj, mert az a gyakorlati felveteli. vagy addig probald megtanulni, nem olyan nehez az :)
2011. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Látom nem mostaniak a kommentek, de én is a bkf re szeretnék menni majd, és kíváncsi lennék hogy sikerült - e bejutnotok a fotográfia/kameraman szakra, mert engem is ez a két szak érdekelne.Meg tudnátok írni hogy ha sikerült bekerülnötök e akkor mégis milyen ez a két szak?

2011. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!