Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most vagyok 8. osztályos, és...

Most vagyok 8. osztályos, és érdekelne a pápai Petőfi gimnázium. Szerintetek jó gimi? Milyen a sima gimi része? Persze az ötosztályos része is érdekel! Lécci írjatok tapasztalatokat.

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 21:06
 1/4 anonim válasza:
A Petőfiről az elmondható hogy a német nyelvet nagyon komolyan veszik,míg az angolt kb leszarják.Gondolom ez sem utolsó szempont ha angolt tanulsz és érettségiznél belőle.Ha mindenképpen Pápán akarsz tanulni akkor a Türrt javaslom.Lehet hogy külsőre nem olyan csilivili és vadiúj mint a Petőfi,de nem az számít.
2010. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát, nekem nagyon tetszik maga az iskola, meg amúgy angolt szeretnék tanulni. De bementünk angolokra, és szerintem nagyon jól taníttanak.Mindenestre érdekesen :P amúgy te oda jártál?
2010. febr. 12. 19:35
 3/4 anonim válasza:
Igen,de 2 év után váltottam a Türre.Nem bántam meg
2010. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A petőfiben pont hogy rohadt keményen veszik az angolt ember... Ha ötéves angolo nyelvi tagozatra felvesznek, akkor bekerülhetsz alap vagy haladó csoportra.Nálunk a haladó csoport most készül nyelvvizsgára..(nemtom hogy alap vagyy közép), az alap csoportnak meg év vége felé vizsgézni kell ahol alapfokúnál nehezebb de középfokúnál könyebb. A tesiórák a városi sportcsarnokban vannak,de ezis nagyon jó! A nyelvi osztály előkészítő éve után már simán lerakod az alapfokút,egy év múlva meg a középfokút,sőt ha keményen veszed,akkor végzős korodban vagy már előtte is felsőfokúval végezheted...Előkészítő után már angolul tanuljátok a történelmet,matekot,és lehet még valami mást is ez nem jut eszembe.Én most járok kezdő csoportba előkészítőbe ÉS már most elégedett vagyok az angolommal.Már egy könyvet kivégeztünk most pedig majdnem kész vagyunk a másodikkal.Ezután még 2 könyv van hátra.Szerintem ezt az iskolát válaszd.
2010. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!