Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leblokkoltam a felvételitől!...

Leblokkoltam a felvételitől! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felvételi előtt tulajdonképpen nem is féltem egyáltalán, de utánna teljes sokakban vagyok. Olyan rossz lett, hogy már felvételi óta szinte nem eszek semmit, nincs kedvem senkihez, rossz dogákat írok. Ha anyának elmondom hogy nem lett jó a felvételi, nem akarja elhinni, ordítozik velem hogy ne gondolkoztak negatívan. Egy nagyon népszerű iskolába akar küldeni, és én is oda szerettem volna menni, de borzasztó eredményeim lettek felvételin. Matekon kívűl mindenből ötös vagyok (az hármas) és ötödiktől fogva ebbe a gimnáziumba készültem, sokat tanultam, mindent megtettem annak érdekében hogy bekerüljek. Hetente 2x jártam magyar és matek korrepre. Még lelkiismeret furdalásom is van amiért a szüleim bíztak bennem én pedig ekkora csalódást okoztam nekik. Elnézést ha ez önsajnálatnak tűnt, de nagyon magam alatt vagyok. Előre is köszi a válaszokat!
2015. jan. 22. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ez van velem is, az én szüleim is ezt gondolják, hogy jól ment, de rosszul sikerült (enyhe kifejezés)

én azt javaslom, h ne légy ennyire magad alatt, bennem az tartja a lelket, hogy a vitt jegyeim jók és talán az alapján behívnak szóbelizni és ott minden rendben lesz, gondolj erre te is!

egyébként hova szeretnél menni?:)

2015. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az elsővel :)

Valahova tuti fel fognak venni, ebben biztos vagyok :)

2015. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Én is egy igen szinvonalas gimiben szeretném folytatni a tanulást viszont a felvételi nekem is pocsék lett. Én se vagyok egy matek zseni. Bennem az tartja a lelket, hogy még szóbeli vizsga is lesz és nézik még a hozott jegyeket is. Szóval ha szimpatikus vagy a tanároknak és jó a beszélőkéd nagy valószínűséggel szeptemberben már ott kezdessz ;D. A hozott jegyek miatt meg ahogy láttam nem kell izgulnod ;)
2015. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! Én is remélem hogy mindannyiunkat felveszik, és próbálok megnyugodni. Ti már megkapták ok a pontokat?
2015. jan. 22. 22:11
 5/15 A kérdező kommentje:
*megkaptátok
2015. jan. 22. 22:11
 6/15 anonim ***** válasza:

En is remelem, koszi :)

Es nem, nekunk szerdan lesz (jovo het :'( ) az meg csomo ido

2015. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én is csak szerdán kapom meg, addig meg valahogy túlélem.. :/ Csak az a legrosszabb hogy a mi osztályunkban már mindenki megkapta és mindenkinek ilyen 70-80 pontja lett, csak nekem lett rossz :(
2015. jan. 22. 22:47
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak te rontottad el. Olvastam egy csomot, hogy sokan elrontottak szovak az orszagos atlag sem lesz tul magas, ami lehet hogy neked jol johet :)
2015. jan. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Pontosan ugyanez van velem is.Én még reménykedem hogy behívnak de félek hogy ez esélytelen. Én is néztem hogy mindenki ilyen 70-80 pontosat írt én meg... mindegy valahogy csak lesz. Fel a fejjel:)
2015. jan. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
hány pontod lett?:)
2015. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!