Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FONTOS! Felvételim szerintem...

FONTOS! Felvételim szerintem 70 pont körüli! Nektek kb. hány pontotok lett? A szent istvánba, madáchba, verespálnéba elég ennyi pont?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat készültem és el vagyok keseredve! Kérlek mindenki írja le amit gondol, hogy mennyi esélyem van... Sztem nagyjából mindenkinek nehéz volt, és hogy ti mennit írtatok mit írtok be elsőnek? Addig is hajrááá!

2015. jan. 22. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az elozo, ugyanezt taglalo kerdesedre valaszoltam :)
2015. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak azt hittem hogy az nem küldődött el! Kezdő vgayok még ebben! De tényleg köszi! :)
2015. jan. 22. 21:18
 3/12 A kérdező kommentje:
Vagyok
2015. jan. 22. 21:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Madachba sztem igen. Vpg-be nem hinnem...:/ a szent laszlot nem ismerem.
2015. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

én a madáchba járok. tavaly felvételiztem. a madáchba inkább van esélyed hogy behívjanak 75 pontnál behívják az embert. de a veres pálnéba sajnos nem hiszem, ott pl nagyon nézik a sulis átlagokat is. én 82 pontot írtam és alig volt 3 négyesem és pont behívtak szóbelizni.

a szent istvánt nem ismerem.

de attól is nagyon függ hogy milyen lesz a többieké. mert lehet hogy mindenhol lejjebb viszik a ponthatárt, de én nem gondolnám hogy annyival.

sok sikert remélem bejutsz oda ahová szeretnél, és ha mégs em ne keseredj el hiszen mindenképpen oda kerülsz be ahová neked alegjobb. :)

ha lenne kérdésed a madách-csal kapcsolatban nyugodtan írj:)

2015. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon aranyosak vagytok! :)
2015. jan. 25. 17:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Mennyi az átlagod?
2015. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
4.7 és 4.8
2015. febr. 2. 06:59
 9/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk az a kérdés, hogy behívnak-e szóbelire

(nem az, hogy felvesznek-e) Nyek-es osztályba is

mennél? Próbáld meg a Madáchot, VPG-t

2015. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mennyi lett végül a központi?
2015. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!