Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FONTOS! Felvételim szerintem...

FONTOS! Felvételim szerintem 70 pont körüli! Nektek kb. hány pontotok lett? A szent istvánba, madáchba, verespálnéba elég ennyi pont?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat készültem és el vagyok keseredve! Kérlek mindenki írja le amit gondol, hogy mennyi esélyem van... Sztem nagyjából mindenkinek nehéz volt, és hogy ti mennit írtatok mit írtok be elsőnek? Addig is hajrááá!

2015. jan. 22. 21:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves 8. Író! ;) nem írtam azt, hogy bekerülök-e! :)

Egyébként az egész matekom borzaszto lett és az összes hiba az elcsúszaás miatt lett nagyon rossz! :( és végeredmény: 66

2015. febr. 7. 10:55
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem is olyan borzasztó az :) Az Istvánba valaki azt mondta, 65-től hívnak be, de ez nem tiszta, mert viszont a Madáchba is húzós a behívás, az István meg az egyik 3. legjobb iskola az országban.

A Veres Pálnéba viszont 100% hogy behívnak, és a szóbeli fog számítani :) Egyszerű szövegértés+felolvasás, úgyhogy azt max. izgulással lehet elrontani, de ne izgulj, menni fog! :)

2015. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!